charneco قطعات ماشین اقتصادی خودروهای داخلی

charneco: قطعات ماشین اقتصادی خودروهای داخلی خودروسازان داخلی صنعت خودرو صنعت قطعه اقتصاد

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی افزایش قیمت نفت ادامه یافت

قیمت نفت در معاملات روز سه‌شنبه تحت تاثیر نگرانی‌ها نسبت به کم کردن زیاد تولید ونزوئلا و ترساندن تحریم‌های آمریکا علیه ایران، زیاد کردن یافت. 

افزایش قیمت نفت ادامه یافت

افزایش قیمت نفت ادامه یافت

عبارات مهم : ایران

قیمت نفت در معاملات روز سه شنبه تحت تاثیر نگرانی ها نسبت به کم کردن زیاد تولید ونزوئلا و ترساندن تحریم های آمریکا علیه ایران، زیاد کردن یافت.

به گزارش ایسنا، بهای معاملات آتی نفت برنت ۱۷ سنت یا ۰.۲ درصد نسبت به قیمت نهایی روز دوشنبه زیاد کردن یافت و به ۷۹.۳۹ دلار در هر بشکه رسید. نفت برنت هفته گذشته جهت نخستین بار از نوامبر سال ۲۰۱۴ به بالای ۸۰ دلار در هر بشکه افزایش کرده بود.

بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با ۲۳ سنت یا ۰.۳ درصد افزایش، به ۷۲.۴۷ دلار در هر بشکه رسید.

افزایش قیمت نفت ادامه یافت

به گفته تونی نونان، مدیر ریسک نفت در شرکت میتسوبیشی، ذخایر نفت محدود شده است و آمریکا احتمالا تحریم ها علیه ونزوئلا را شدت یافتن خواهد کرد که اوضاع این کشور را وخیم تر کرده و باعث استمرار کم کردن تولید ونزوئلا می شود. این مساله به همراه انتظارات جهت تولید کمتر کشور عزیزمان ایران در نتیجه فشار آمریکا بر متحدانش جهت کم کردن واردات ارزش از این کشور، ممکن است باعث شود قیمت نفت به بالای ۸۰ دلار در هر بشکه افزایش کند و از این محدوده نیز فراتر رود.

بر اساس گزارش رویترز، گزینش مجدد نیکولاس مادورو به ریاست جمهوری ونزوئلا روز دوشنبه محکومیت بین المللی گسترده ای را به دنبال داشت. آمریکا در صدد اعمال تحریم های نفتی علیه ونزوئلاست که تولیدش در حال حاضر به علت بحران اقتصادی وخیم به پایین ترین میزان در چند دهه گذشته سقوط کرده است.

قیمت نفت در معاملات روز سه‌شنبه تحت تاثیر نگرانی‌ها نسبت به کم کردن زیاد تولید ونزوئلا و ترساندن تحریم‌های آمریکا علیه ایران، زیاد کردن یافت. 

به گفته استفان اینس، مدیر معاملات آسیا اقیانوسیه شرکت OANDA، وخامت اوضاع اقتصادی، توان ونزوئلا جهت صادرات و کسب درآمدهای نفتی را فلج می کند. نگرانی ها نسبت به بازگشت مجدد تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران که سومین صادرکننده بزرگ عضو اوپک است در هفته های اخیر به اوج رفتن قیمت های نفت کمک کرده است.

در این بین، توافق اخیر واشنگتن و پکن که از نگرانی ها نسبت به جنگ تجاری میان دو اقتصاد بزرگ دنیا کاست، باعث تقویت قیمت ها شد.

با این حال تولید رو به رشد نفت شیل آمریکا ممکن است روند رشد قیمت ها را محدود کرده و اختلاف قیمت میان وست تگزاس اینترمدیت و برنت را زیاد کردن دهد.

افزایش قیمت نفت ادامه یافت

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | آمریکا | اقتصادی | ونزوئلا | تحریم ها | ونزوئلا | افزایش قیمت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog