charneco قطعات ماشین اقتصادی خودروهای داخلی

charneco: قطعات ماشین اقتصادی خودروهای داخلی خودروسازان داخلی صنعت خودرو صنعت قطعه اقتصاد

گت بلاگز علمی پزشکی تبلیغات ملاک سلامت محصولات بهداشتی پوست نیست

عضو انجمن متخصصین پوست کشور عزیزمان ایران گفت: هر محصولی که جهت سلامت پوست تبلیغ می‌شود باید مجوز‌های مربوطه را از وزارت بهداشت کسب کرده باشد در غیر این صور

تبلیغات ملاک سلامت محصولات بهداشتی پوست نیست

همایون مژدهی آذر عضو انجمن متخصصین پوست کشور عزیزمان ایران در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ با اشاره به این مطلب که شاید روزی نیست که یکی از بیماران و حتی آشنایان و بستگان سوالی در مورد تبلیغات ماهواره ای فلان شامپو و یا فلان کرم از بنده به عنوان یک متخصص پوست نپرسد، اظهار کرد: در این که تبلیغ یک محصول جهت معرفی آن بسیار مهم است شکی نیست، ولی باید به این توصیه توجه داشت که کدام محصول و با چه شرایطی و در چه محلی تبلیغ می شود.
وی افزود: هر محصولی که استاندارد ها، شرایط و خصوصیات علمی و بهداشتی تعیین شده است به وسیله وزارت بهداشت رادارد، قابل عرضه در بازار مصرفی هست.

عبارات مهم : بازار

عضو انجمن متخصصین پوست کشور عزیزمان ایران ادامه داد: این قانون در مورد رادیو و تلویزیون جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نیز وجود دارد، یعنی هر محصولی که تبلیغ می شود باید مجوز های مربوطه را از وزارت بهداشت کسب کرده باشد.
مژدهی آذر در خصوص تبلیغ محصولات پوست و مو در شبکه های ماهواره ای بیان کرد: در مورد شبکه ها ی ماهواره ای غیر مجاز با در نظرگرفتن این که نظارت بر صحت تبلیغات وجود ندارد و آنها نیز خود را ملزم به رعایت قواعد بهداشتی نمی دانند، به هیچ عنوان نمی توان در مورد سلامت و یا اثر بخشی محصول تبلیغ شده است نظر داد.
به گفته وی، بسیاری از محصولات تبلیغ شده است در شبکه های ماهواره ای از جمله کرم حلزون و کرم بوتولیز که بعد از مدتی عوارض آنها واضح و مشخص شد که همه را به دردسر انداخت که از بازار ناپدید شدند.
این متخصص پوست تصریح کرد: افراد باید توجه داشته باشند که به برچسب های مورد تایید وزارت بهداشت بر روی محصولات موجود زیاد میتوان اعتماد کرد تا به محصولات بی نام و نشان که حتی برچسب استاندارد هم ندارند.
وی یادآور شد: متخصصان پوست و مو مشاوران با صلاحیتی جهت کسب اطلاع در مورد خوب و بد محصولات موجود در بازار فرآورده های آرایشی و بهداشتی هستند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: بازار | تبلیغ | محصول | بهداشت | بهداشتی | محصولات | تبلیغات | ماهواره | آرایشی و بهداشتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog