charneco قطعات ماشین اقتصادی خودروهای داخلی

charneco: قطعات ماشین اقتصادی خودروهای داخلی خودروسازان داخلی صنعت خودرو صنعت قطعه اقتصاد

گت بلاگز مازندران جذب 230 میلیاردی تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در مازندران

رئیس اداره فناوری های مکانیزه کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران گفت: بیش از 230 میلیارد تومان تسهیلات از محل خط اعتباری مکانیزاسیون جهت کشاورزان مازندرانی جذب ش

جذب 230 میلیاردی تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در مازندران

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، پرویز موسی نژاد افزود: تسهیلات مکانیزاسیون در جهت اقتصادی تر کردن تولید کشاورزی، کم کردن هزینه های تولید، کاشت یکنواخت، بذر کمتر، زیاد کردن عملکرد و درامد اقتصاد خانوار جذب شده است است.

وی با بیان اینکه از این مبلغ 6 هزار و 400 دستگاه انواع ماشین آلات خریداری شده است هست، گفت: این ماشین آلات از جمله مشمول بر بیش از 2 هزار و 500 دستگاه انواع تراکتور و یکهزار و 200 دستگاه انواع کمباین بوده است.

جذب 230 میلیاردی تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در مازندران

رئیس اداره فناوری های مکانیزه جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه از یکهزار و 200 دستگاه انواع کمباین عمده آن مخصوص کمباین برنج بوده گفت: با ورود آن به عرصه کشاورزی بیش از 80 درصد از شالیزارها با دستگاه کمباین مخصوص برنج برداشت می شود.

موسی نژاد یکی از دلایلی که کمباین زنجیره ایی، جایگزین روش سنتی شد را برداشت برنج در وقت باتلاقی بودن زمین اعلام کرد و گفت: باتلاقی بودن زمین باعث هزینه کارگری اوج می شد که با راه اندازی خط اعتباری مسئله برنج کار در این زمینه حل شد.

وی همچنین به آوردن بیش از 360 دستگاه نشاکار در این استان ، اشاره کرد و افزود: علی رغم آنکه ما در زمینه نشاء کاری نسبت به برنامه عقب هستیم، انتظارمان از کشاورز آن است که نسبت به این امر مهم که باعث کم کردن هزینه و مشکل کار می شود اقدام کنند.

رئیس اداره فناوری های مکانیزه جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه نیمی از تسهیلات جذب شده است در طول این چهار سال متعلق به سال گذشته بوده است گفت: متقاضی بدون معطلی و طی فهرست ارائه شده است به بانک کشاورزی معرفی می شد و این امر باعث شد تا از لحاظ جذب تسهیلات مقام اول کشور را به خود تخصیص داده شده است داده بودیم.

رئیس اداره فناوری های مکانیزه کشاورزی جهاد کشاورزی مازندران گفت: بیش از 230 میلیارد تومان تسهیلات از محل خط اعتباری مکانیزاسیون جهت کشاورزان مازندرانی جذب ش

موسی نژاد افزود: سال گذشته در بحث تسهیلات مکانیزاسیون بخش کشاورزی در مازندران نسبت به تخصیص کشوری بیش از 228 درصد جذب داشتیم که این یک امتیازی جهت استان مازندران بود تا کلیه شرکت های تامین کننده و تولید کننده نگاه ارزش به استان عوض شود.

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: انواع | دستگاه | تسهیلات | کشاورزی | کشاورزی | مازندران | استان مازندران | جذب تسهیلات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog